ÇİNTİMAR’DAN SEYHAN BLD. SPOR KULÜBÜ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 13:03 Bu haber 1926 kez okundu
 
ÇİNTİMAR’DAN SEYHAN BLD. SPOR KULÜBÜ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Seyhan Belediyespor Kulübü’nün, Atletizm Kadınlar kategorisi’nde Süper Lige yükselmesinin yankıları sürüyor. Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Ünal ve yönetim kurulu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, “ Şampiyonluk hepimizi mutlu etmiştir. Bu başarı sonrasında sadece Seyhan Belediyespor Kulübü değil şehrimiz Süper lige yükselmiştir” dedi.
SPOR Haberi
ÇİNTİMAR’DAN SEYHAN BLD. SPOR KULÜBÜ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÇİNTİMAR, “BAŞARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM”

Adana’yı sportif anlamda daha iyi noktalara getirebilmek adına elele vermeleri gerektiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, “ Atletizmde, kadınlar kategorisinde Seyhan Belediyespor Kulübümüzün şampiyon olarak Süper lige yükselmesi bizleri mutlu etmiştir. Şampiyonluktan dolayı yönetim, teknik heyet ve sporcu kadrosunu kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum.  Kentimizin yararına olacak sportif çalışmalar konusunda her zaman işbirliği yapmaya hazırız” diye konuştu.

 

ÜNAL,  “ TÜRK SPORUNA ÖNEMLİ SPORCULAR KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a, ziyaretinden dolayı teşekkür eden Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Levent Ünal’da, “ Seyhan Belediye Başkanımız Akif  Kemal Akay’ın direktifleri doğrultusunda hareket ederek güzel işlerin altına imza atmak için büyük bir uğraş vermekteyiz.  Başarı çıtasını yükseltmeye kararlıyız. Bünyemiz içerisinde bulunan branşlarda elde edilecek başarıların yanı sıra Türk sporuna önemli sporcular kazandırmayı hedefliyoruz. Spor paydaşlarıyla da her zaman koordineli çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Ziyarette,Seyhan Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Üney,Semih Sayınta,Ümit Filazi ve Gençlik ve Spor Şube Müdürü Caner Taymış’da yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇİNTİMAR’DAN, SEYHAN, BLD., SPOR, KULÜBÜ’NE, HAYIRLI, OLSUN, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı